SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Sıfır Satılık DairelerSıfır Dairelerde Oturmanın Önemi

Her geçen gün artan ve her gün bir yenisi eklenen inşaat projeleri ile beraber sıfır dairelere olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. İnşaat firmalarının müşterilerine sağladığı uygun ödeme koşullarıyla Sıfır Satılık Daireler artmakta ve insanlar bu dairelere sahip olmaktadırlar.

Bursa gibi ülkemizin en büyük şehrinde de tıpkı ülkemizde olduğu gibi sayısız inşaat projeleri başlamakta ve devam etmektedir. İlimizde yaşayan ve burada ikamet eden insanlarda bu inşaat projeleri ile yeni sıfır daire sahibi olmaktadır. Sıfır Satılık Daireler alarak yeni yaşama alanlarında daha konforlu evlerde yaşamaktadırlar.

Yeni yapılmış ve modern yaşam alanlarının birçok avantajları bulunmaktadır. Özellikle bu yeni yapılan konutlar doğal afetlere karşı alınan önlemler en üst seviyededir. Bu binalar son teknolojik aletlerin yardımı ile de daha kaliteli ve güven içerisinde oturulan alanlar halline gelmiştir. Bunun yanında son yıllarda ortaya çıkan site tarzı yaşam modern hayatın nerede ise tüm ihtiyaçlarının site içerisinde karşılanabilen yaşam alanları haline gelmiştir. Ayrıca bir ailenin çocukları ile güven içerisinde oturabilecekleri ve çocuklarının güven içerisinde oyun ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılayabilen bu alanlar her insanın oturmak ve ikamet etmek istediği yerler olmuştur.

Kentsel dönüşüm ile de beraber eski binalar ve konutlar yerine Sıfır Satılık Daireler almış ve insanlar cazip fiyat ve ödeme kolaylıkları ile bu evlere sahip olmaktadır. Özelliklede Bursa ilinde yapılan ve mimari tarzları ile göz dolduran bu yeni konutlar sahiplerini beklemektedir.

Satılık Ev Bursa
Osmangazi Satılık Arsa

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri