SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Osmangazi Satılık ArsaArsa Almanın Tam Zamanı

Uzun zamandır çalışıyor ve birikim yapmak istiyorsunuz. Nihayet paranız istediğiniz seviyeye geldi ve bir meblağ oluşturabildiniz. Şimdi sıra bu yatırımı değerlendirmeye geldi.

İşte şimdi doğru yerdesiniz! Osmangazi Satılık Arsa dediğinizde alanında lider olan ve size her türlü kolaylığı sağlayacak firmamız karşınıza çıkmaktadır. Birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirmek ve birikimlerinizden maksimum derecede fayda sağlamak her vatandaş gibi sizin de hakkınız. Almış olduğunuz arsanın zaman içerisinde değer kazanmasını ve size maksimum derecede fayda sağlamasını herkes gibi sizde istersiniz. Aramış olduğunuz adres burada. Osmangazi Satılık Arsa dediğinizde aklınıza ilk gelen firma olarak bu haklı güveninizi sarsmamaya özen ve gayret göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Hiçbir zaman pişman olmayacağınız bir yatırım yapmak için doğru yerdesiniz. Bursa denilince akla yeşillik Arsa denilince ise akla biz gelmekteyiz.

Osmangazi Satılık Arsa dediğinizde karşınıza çıkan sitemizde bulunan irtibat bilgileri ile bizimle irtibata geçebilir ve sizlere sunacağımız onlarca seçenek arasından bütçenize ve zevkinize uyan arsayı seçebilirsiniz. Sonrasında almış olduğunuz arsanın ücretini ister peşin ister kredi ile ödeyebilirsiniz. Arsanızı ister ekim alanı olarak isterseniz ev yapımında değerlendirebilir böylece maksimum derecede verimlilik sağlayabilirsiniz.

Şimdi arsa almanın en kolay yolu bizimle irtibata geçmek. İrtibat bilgilerimizden bizimle irtibata geçtiğinizde asla pişman olmayacak ve çevrenizdeki herkese bizi tavsiye etmeye başlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Hem size hem de sevdiklerinize elimizden gelen yardımın fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bursa Satılık Daire
Bursa İnşaat Firmaları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri