SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Konut SektörüBatıya doğru büyüme eğilimi gösteren Bursa ilinin lineer gelişimindeki batı kolu Nilüfer ilçesidir. Kentin batısında bulunan Nilüfer ilçesi, Bursa'nın konut ihtiyacına karşılık vermeye hazırlanan bir toplu konut bölgesi olarak dikkat çekmektedir. Birçok büyük iş merkezini bünyesinde barındıran Nilüfer, bu özelliği ile Bursa nüfusunun yüzde 80'ine istihdam olanağı yaratan ve Türkiye ekonomisine önemli oranda gelir sağlayan bir sanayi ilçesidir.

Ayrıca Bursa'nın en önemli arterlerinden biri olan Mudanya yolu, özellikle son yıllarda başlayan konut gelişimi ile şehirdeki trafik ve apartman yaşamından kaçanlar için üst gelir grubuna yönelik villa tipi konutların yer aldığı ve kısa süre de kentin gözde konut bölgesi haline gelmiştir.

Bursa ilinde yapılan değerleme çalışmalarında 2006 yılında en yoğun talep gören ilk 4 ilçe sırayla Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya olarak belirlenirken, 2007 yılında, bu ilçelerle birlikte özellikle Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 1/25000 ölçekli nazım imar planı ile birlikte, İzmir yolu boyunca Özlüce, İrfaniye, Görükle ve Kayapa bölgelerinin de konut gelişimi açısından değer kazanacağı belirtiliyor.

İnşaat Projelerimiz
Bursa 2B Araziler
İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri