SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Kat Karşılğı İnşaat ProjeleriKat Karşılığı İnşaat Projelerinin Getirileri

Son dönemde ülkemizin tüm köşelerinde genel olarak inşaat projelerinde büyük artışlar yaşanmıştır ve süreç içerisinde yaşanmaya devam etmektir. Bu projeler farklı şekillerde örneğin, kat karşılığı ya da kentsel dönüşüm şeklinde eski evlerin yerine veya arsaların üzerine yeni kompleksler yapılmaktadır.

Bursa ilimizde bu inşaat projelerin sayısı ile dikkat çekmektedir. Bursa ilinde de kat karşılığı inşaat projeleri başta olmak üzere kentsel dönüşüm projeleri ve diğer inşaat projeleri tüm hızıyla yapılmakta ve her geçen yeni gün bu projelere bir yenisi eklenmektedir.

İnşaat projelerinde amaç yeni yaşam alanları inşa etmektir. İnsanlar eski evlerinin yerini daha modern ve dayanıklı evler ile değiştirmek veya yeni ev alarak bunu yatırım amaçlı kullanmak isteyebilmektedir. Her ne sebeple olursa olsun insanların konut talebi gün geçtikçe atmakta ve bu konut talebini karşılamak için inşaat firmaları yeni projelere başlamaktadırlar. İnşaat firmaları bu projeleri yaparken yeni kuracakları yaşam alanlarının ortaya çıkarırken farklı yollar kullanmaktadırlar. Bu yollardan biri de insanların çok eski evlerini bu insanlar ile anlaşarak ve o eski evlerinin yerine onlara yeni yapacağı konutlardan daire vermek suretiyle yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan konut projelerine Kat Karşılığı İnşaat Projeleri de denmektedir. Bu projeler eski evlerin yerine yıkılması ile olabileceği gibi, arsa sahiplerine arsalarının üzerine ev yapımı konut projesi inşa etmek suretiyle de olabilmektedir.

Kat Karşılığı İnşaat Projeleri her yönü ile hem eski ev sahiplerinin evlerinin yıkılmasıyla hem de arsa sahiplerine arsalarının üzerine ev yapılması ile büyük kazançlar sağlamaktadır.

Bursa Satılık Daire
Bursa Konut Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri