SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa'da Gelişen KonutRahat Ve Huzur İle Oturulacak Modern Yaşam Alanları

Ülkemizin tüm illerinde olduğu gibi Bursa ilinde de konut sayısında son yıllarda hızlı bir artış yaşanmıştır. Sayısız konut projeleri ile ilimiz deyim yerinde ise bir şantiye haline gelmiştir. Modern yaşam tarzlarının yansıtan bu konut projeleri ile Bursa ilinin çehresi değişmiş ve yeni yaşam alanları oluşmuştur. Bursa’da Gelişen Konut sektörü beraberinde de yeni iş alanları ortaya çıkarmış ve burada yaşayan insanlara yeni iş imkanı doğmuştur. Bunların yanında Bursa gelişen ve büyüyen konut sektörü ile sadece bu ilde değil diğer illerde de büyük inşaat projelerinin Bursa da faaliyet gösteren inşaat firmaları tarafından alınmasına neden olmuştur.

Bursa’da Gelişen Konut öncelikle burada yaşayan insanların bir konuttan beklentilerine yönelik algılarının değişmesine sebep olmuştur. Daha önceleri sadece oturmak ve ikamet etmek için kullanılan konutlar günümüzde bakış açısının değişmesi ile beraber bir yaşam alanı aile ve çocukların ihtiyaçlarının karşılayan kompleksler halini almıştır. Şimdi insanlar bir konut projesinden evlerin kaliteli ve ferah bir şekilde yapılmasını istedikleri gibi, çevresel düzenlemenin de çok iyi olması ve bu projelerin site tarzı şeklinde çocukların güzel vakit geçirebilecekleri oyun parklarının bulunması ve güvenlik önlemleri ile üst düzey olmasıdır.

İnsanların rahat ve huzurlu bir şekilde oturmalarına büyük katkı sağlayan Bursa’da Gelişen Konut bir konuttan beklentilere tam anlamıyla cevap vermeye çalışmakta ve başlayan ve devam eden inşaat projeleri ile Bursa ‘da yaşayan insanları modern yaşam tarzı ile buluşturmaktadır.

Bursa İnşaat Firmaları
Bursa Gayrimenkul

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri