SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa Satılık DaireBursa'da En Güzel Satılık Daireler

Bütçenize uygun dubleks veya normal daireler, Bursa'nın en güzel semtlerinde sizlere sunuluyor. Sizlere pek çok seçenek sunuyoruz ve en güzel semtlerde bulunan yeni, lüks dairelerin yanı sıra tercih edebileceğiniz oldukça uygun fiyat seçenekleri ile normal daireler de bulunmaktadır. Yaşayacağınız alanı tercih ederken elbette ki pek çok çevre şartlarını göz önünde bulundurmalısınız. Her şeyden önce sizin rahat etmenizi sağlayacak bir alan olmalı ve sessiz bir yaşam tarzı mı yoksa hareketli bir semtte mi yaşamak istediğinize karar vermelisiniz. Sizlere kararlarınızda yardımcı oluyoruz ve Bursa Satılık Daire seçenekleri ile istediğiniz tarzda bir daireyi satın almanızı sağlıyoruz.

Bir daire tercih ederken dikkat edebileceğiniz diğer bir özellik ise ulaşım imkanlarıdır. Kimi zaman şehir merkezine yakın olmak istersiniz, sürekli gidip gelmeniz gerekebilir. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz binanın ulaşım yollarına ve ana yolu üzerinde ya da yakınında olması gereklidir. Bu doğrultuda da sizlere en uygun tercihler ile Bursa Satılık Daire seçenekleri sunmaktayız.

Doğal bir çevre ve sessizlik arıyorsanız, sizler için de pek çok daireler bulunmaktadır. Özellikle lüks, dubleks ya da normal bütçeye sahip müşterilerimiz için Bursa içinde ve merkeze yakın olacak şekilde Bursa Satılık Daire seçeneklerimizi ve dairelerimizi yerinde görebilir ve kararınızı daha rahat bir şekilde verebilirsiniz. Bunun için sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en iyisini bulmanızda yardımcı olalım.

Bursa Daire Fiyatları
Bursa Gelişen Konut

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri