SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa GayrimenkulBursa Gayrimenkul Uzmanlığı

Gayrimenkul, dilimize Arapçadan geçme bir sözcük olup “taşınmaz” anlamına gelmektedir. Taşınması olanaklı olmayan anlamında kullanılmaktadır. Genel olarak ekonomik bir terim olarak kullanılmaktadır gayrimenkul. Arazi, arsa, villa, bina, apartmanı iş yeri, fabrika gibi değerler gayrimenkul olarak adlandırılırlar.

Türkiye’nin özellikle sanayi şehirleri git gide artan göçleriyle gayrimenkul açısından genişlemektedir. Bu şehirlerden birisi de Bursa’dır. Bursa gayrimenkul açısından gün geçtikçe büyümekte ve git gide İzmir tarafına doğru genişlemektedir. Gayrimenkul satın almak son dönemlerin en akıllıca hareketlerinden birisi haline geldi. Gayrimenkul piyasasında özellikle son dönemlerde bir yoğunluk yaşandığı görülmektedir. Bursa gayrimenkul açısından değerlendirilecek olursa, Bursa’nın bazı kesimleri son zamanlarda yükselen bölgeler haline gelmiştir. Bu bölgelere; Ataevler, Altınşehir, Nilüfer, Ertuğrulkent ve İhsaniye örnek olarak gösterilebilir. Saymış olduğumuz bu bölgelerdeki ev fiyatları genel itibariyle yüz yirmi beş bin TL’den başlayıp iki yüz elli bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Sizler de gayrimenkul satın alırken, anlaşmaya varmadan önce aldığınız yeri gidip görmeyi ihmal etmemelisiniz. Eğer tüm bunlar için zamanım yok derseniz muhakkak bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmalısınız.

Bursa’da önümüzdeki süreçlerde oldukça değerlenecek bir bölge olan İzmir yolu üzerine yoğunlaşabilirsiniz, bu bölgeyle ilgili gerekli araştırmalarınızı yaparak gayrimenkulünüzü bu bölge üzerinde seçebilirsiniz. Bursa gayrimenkul, geniş müşteri kesimiyle en uygun lokasyona, en uygun fiyatlara ve en iyi özelliklere göre gayrimenkuller pazarlamaktadır.

Kat Karşılığı Projeleri
Ev Tipleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri